O firmie

Firma JCS TRADE& SERVICES istnieje na polskim rynku od 2005 roku. Niemalże od samego początku firma silnie związana była z działalnością przemysłową oraz transportową.

Wykonując usługi transportowe, oprócz standardowych zestawów liniowych oraz pojazdów ciężarowych i dostawczych przewożących ładunki normatywne, szczególną uwagę zwracamy na nasz sprzęt specjalistyczny, który służy do przewozu ładunków wielkogabarytowych. Pragniemy zaproponować Państwu możliwość przewozu ładunków ponadnormatywnych na zasadach oczekiwanych przez restrykcyjne normy i regulacje prawne, w cenach które są konkurencyjne na rynku i w sposób zapewniający bezpieczeństwo i pełną obsługę logistyczną. Transport ponadnormatywny zawsze jest wyzwaniem, dlatego swój ładunek powierz w doświadczone ręce!

JCS TRADE&SERVICES posiada własny, najwyższej klasy światowej sprzęt transportowy, mogący przewieźć nietypowe i skomplikowane ładunki. Sprzęt posiadany przez JCS TRADE& SERVICES spełnia najostrzejsze wymogi techniczne TUV Cert, a także posiada pełną dokumentację wraz z odstępstwami od normatywnego ruchu drogowego, dzięki której możemy się prawnie i bezpiecznie poruszać po terenie całej Europy. Inwestujemy tylko w marki światowych liderów, zakupując sprzęt fabrycznie nowy, co daje bezpieczeństwo i komfort transportu, nie tylko dla ładunków ponadnormatywnych.
Niewątpliwym atutem naszej firmy jest doświadczona kadra pracownicza, której priorytetem jest Państwa zadowolenie oraz pewność, iż powierzony nam ładunek dotrze na czas bezpiecznie, szybko oraz sprawnie! Nasi kierowcy służą swoim wieloletnim doświadczeniem w przewozie ładunków nienormatywnych zlecanych nam m.in. przez firmy zbrojeniowe oraz Wojsko Polskie. Świadczy to o gwarancji maksimum wiedzy oraz kompetencji z ich strony, co jest jedną z najistotniejszych idei w tego typu działalności.

Firma JCS TRADE&SERVICES jest członkiem Górnośląskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przewoźników Transportu Nienormatywnego.

JCS TRADE&SERVICES - Means Quality of Transport!